25. 3. 2022

Povratna informacija − ključna vez med podjetjem in zaposlenimi

Sodobno okolje zahteva izmenjavo mnenj, predlogov ter ostalih uvidov za razvoj tako zaposlenih kot tudi podjetij. Kako zgraditi in spodbujati kulturo povratne informacije? Kakšno vlogo ima pri tem psihološka varnost? Odgovore na vprašanji smo iskali z gostjami iz podjetij Adacta, EKWB in Agitavit Solutions.

Med drugim smo izvedeli:

  1. Kako izobraževalni načrt smiselno povezati s strateškimi cilji podjetja?
  2. Konkretne primere nadgradnje obstoječega procesa izobraževanj.
  3. Dobre prakse izobraževanj sodelavcev iz treh podjetij, različnih po velikosti, panogi in letih poslovanja.

Konstruktivna povratna informacija je ključna za večje zadovoljstvo zaposlenih in višjo konkurenčnost podjetja. Z njo sodelavci dobijo uvid, na katerih področjih se lahko še izboljšajo, vodstvo pa, s katerimi aktivnostmi lahko nadgradijo poslovanje.

Kako so se lotili grajenja in na kakšen način spodbujajo kulturo povratne informacije v Adacti, je z nami delila HR specialistka Špela Vitamvas. Prav tako smo na dogodku pogledali paleto aktivnosti v EKWB. Predstavila jih je Head of office Vera Nunić. Pri deljenju dobrih praks se jima je pridružila Maruška Ozimek, HR Business Partner v Agitavit Solutions. Spregovorila je o pomenu psihološke varnosti ter predstavila, kako jo v podjetju spremljajo in izboljšujejo.

Agenda

9.00
Z vmesnimi koraki do končnega cilja
Špela Vitamvas, HR Specialist, Adacta d.o.o.
9.25
Povratna informacija − zakaj jo sodelavec potrebuje za dobro delo
Vera Nunić, Head of Office, EKWB d.o.o.
9.50
Psihološka varnost in povratna informacija z roko v roki
Maruška Ozimek, HR Business Partner, Agitavit Solutions d.o.o.

Prijavnica

Vnesite vaše podatke in oddajte obrazec. V kratkem boste na e-naslov prejeli potrditveno sporočilo.

Najnovejše vsebine

Preverite zadnje objavljene novice, prispevke z dogodkov, študije primerov, vodiče in druge vsebine s področja kadrovske digitalizacije.
Skupina treh oseb sedi okoli majhnih miz, uporablja prenosne računalnike in razpravlja o HR temah. Ena oseba gestikulira, medtem ko druga tipka na računalnik.

HR je agent sprememb v organizaciji

Velikokrat v pogovorih s kolegi kadroviki naslavljamo operativne izzive, s katerimi se dnevno srečujemo v HR službi in s katerimi se tudi sodelavci obračajo na nas. To so teme, ki so pogosto nujne narave, brez katerih bi sodelavci težko opravljali tekoče delo v organizaciji.

Preberi več ›